top of page
Clean Modern Desk

Tere tulemast meie tugilehele

Kuidas saame aidata?

Kuidas ma saan tasuta prooviversiooni ajal meeskonnaliikmetega koostööd teha?

Kaasake oma mForce365 30-päevasesse tasuta prooviperioodi nii palju meeskonnaliikmeid kui soovite... ja teil on kõigil lihtne koostööd teha!

Lihtsalt minge Microsofti poodi ja registreeruge tasuta – nii lihtne see ongi!

Kas teil on konkreetseid küsimusi?       Saatke meile kiire e-kiri support@makemeetingsmatter.com

mForce365 põhitõed

mForce365 kavandati nii, et see oleks piisavalt paindlik, et töötada teie ettevõtte väga spetsiifilises kultuurikohtumiste topograafias. Platvorm võimaldab teil ja teie kasutajatel hõlpsasti kohandada ning seejärel töötada teie organisatsiooni olemasoleva meeskonna- ja projektistruktuuriga, et võimaldada koosolekute koostöö maksimaalset tõhusust. Teie mForce365 konto ühendab kõik inimesed, kes teie koosolekute, tegevusüksuste, meeskondade, projektide, failide ja palju muuga koostööd teevad.

 

Kasutajad saavad:

​​

  • Koosolekute ajakava, läbiviimine ja märkmete avaldamine

  • Määrake tegevusüksused

  • Looge mForce365 projekte

  • Laadige üles faile ja märkmeid koosoleku eel, ajal ja järel lugemiseks

  • Tehke koostööd kõigi teiste kasutajatega

  • Kasutage ühte klaaspaneeli, mis tõmbab teavet One Note, ToDo, Planneri, Teamsi ja muu kohta!

mForce3 65 kasutaja tüübid

mForce365 kasutajatüübid määravad, mida kasutajad teie süsteemis näevad/juurdepääsu saavad. Igale kasutajatüübile antakse sisule erinevad juurdepääsutasemed. Juurdepääs on ainult süsteemi üksikutele objektidele, mida nad on otse vaatama kutsutud. Kõik süsteemi kasutajatüübid saavad kommenteerida ja lisada faile objekte (koosolekud, tegevusüksused, projektid), milles nad osalema kutsuti.

liikmed  saate luua/vaadata/juurdepääs/kommenteerida koosolekuid, tegevusüksusi, projekte, meeskondi ja faile oma juhtpaneelil. Liikmed saavad luua oma sisu.

Külalised  peavad liikmed saama teie süsteemi konkreetse sisu vaatamiseks selge kutse. Külalised võivad olla ettevõttesisesed töötajad või välised kaastöötajad (töövõtjad, partnerid jne), kes ei pea süsteemis sisu looma, kuid võivad vajada liikme poolt neile määratud toimingut või koosolekule faili lisamist. Külalised ei näe kunagi midagi muud peale selle, mida  nad on kutsutud vaatama. Külalised lisatakse süsteemi automaatselt, kui liige kutsub külalise koosolekule, määrab talle toimingu või kutsub nad projekti. Külalise tähise kasutamine on suurepärane võimalus ettevõtete- või isegi meeskonnaüleseks koostööks, ilma et peaks andma tarbetut või riskantset juurdepääsu asjadele, mida nad ei peaks nägema. Neil kulub ka 10 sekundit oma konto registreerimiseks ja see on kõigile täiesti tasuta.

Projektid  on Teamsiga sarnased, kuna koondavad inimesed ja sisu kokku, et luua optimeeritud koostöökeskkond. MForce365 projektid töötavad täpselt samamoodi nagu teie organisatsioonis. See on viis tagada, et kõik olulised koosolekud, tegevusüksused, failid ja koostöö, millest projekt koosneb, on alati rühmitatud ning neile, kes seda kõige rohkem vajavad, on need kiiresti ja hõlpsasti juurdepääsetavad.

Projektidel on ka algus- ja lõppkuupäev ning need toimivad sisuliselt virtuaalse ruumina/lehena, kus projekti liikmed saavad projekti sisu ja materjale salvestada, neile juurde pääseda ning nendega koostööd teha. Projektidele pääseb juurde teie mForce365 armatuurlaua projektide navigeerimisvahekaardilt ja igal projektil on oma "avalehe" vaade kõigele, mida kõik projekti liikmed on projekti lisanud.

 

1. Mis on mForce365?

mForce on pilvepõhine koosolekute koostöötarkvara, mis kasutab teie meeskonna olemasolevaid tööriistu ja tuttavaid töövooge, et aidata igal koosolekul vahetatavat kontekstuaalset teavet jäädvustada, jagada ja seejärel hõlpsalt hallata. mForce aitab teie meeskonnal korraldada võimalikult tõhusaid ja produktiivsemaid koosolekuid, et saavutada maksimaalne äriedu.   

2. Kuidas registreeruda mForce365 tasuta prooviversiooniks?

Saate registreeruda tasuta 30-päevaseks mForce'i prooviversiooniks, klõpsake                      See viib teid Microsofti poodi ja saate seda teha  Registreeruge tasuta – krediitkaarti pole vaja.  

3. Kuidas saan mForce365 koosoleku jaoks märkmeid teha?

Koosoleku kohta märkmeid saate teha, klõpsates lihtsalt ajastatud koosolekul ja valige märkmete väli.  Samuti saate käivitada a

"mF365Now" juhuks, kui teil on vaja käigupealt märkmeid teha koosoleku kohta, mis pole planeeritud.  

 

4. Kust ma saan mForce365 integratsioonide uusimaid värskendusi?

Kuna mForce365 on tarkvara kui teenus, on kõik värskendused ja funktsioonide täiustused automaatsed – te ei pea midagi tegema!  

5. Kuidas saan osta mForce365 ja kui palju see maksab?

mForce365 on SaaS-i rakendus, mis on litsentsitud igakuise või aasta liitumistasuna. Igal registreerumisel on tasuta 30-päevane prooviperiood, mille järel saate ostuvõimaluste kohta meili. Samuti saate tasuta prooviperioodi ajal igal ajal osta, klõpsates nupul „Uuenda“.

Saate mõne klõpsuga osta nii palju kasutajalitsentse, mida vajate. Iga mForce'i iste või litsents maksab 9,90 dollarit kuus (vähem kui üks lõunasöök!) või 99 dollarit aastas (20% allahindlus).  Kui soovite osta rohkem kui 100 litsentsi või kogu ettevõtte jaoks, saatke meile lihtsalt e-kiri aadressil  sales@makemeetingsmatter.com  ja üks meie tooteekspertidest helistab teile tagasi! Teise võimalusena võtke ühendust oma Microsoft EA-ga  pakkuja erihinnaga.

6. Mis on külaliskasutaja konto ja kuidas see töötab?

mForce365 külaline on kasutaja, kes on kutsutud mõnele teie mForce365 koosolekule ja kellele on määratud tegevusüksus. Külaliskasutajad ei kuulu teie gruppi ega ole tasulised kasutajad. Külaliskasutajad saavad piiratud juurdepääsu mForce365 armatuurlaua avalehele, et sisse logida ja oma tegevusüksusi lõpetada.  

7. Kas ma saan mForce'i kasutada, kui olen võrguühenduseta?

Jah! Kuigi mForce on brauseripõhine või pärineb omarakendusest, pole ühenduse katkemisel probleemi – niipea, kui loote uuesti ühenduse, sünkroonitakse kogu teie teave, mis tähendab, et te ei kaota kunagi oma olulist teavet!

8. Kui ma salvestan ja avaldan koosoleku kokkuvõtteid, kes neid näeb?

Salvestatud ja avaldatud koosolekuid näevad sellel koosolekul osalejad. Saate koosoleku kokkuvõtet ja tegevusüksusi jagada kõigiga, kuid ainult need, kes on osalejad ja litsentsitud, saavad võrgus pidevalt juurde pääseda ja koostööd teha.  

9. Kas armatuurlaual kuvatavad toiminguüksused on samad, mis tegevusüksuse lehel kuvatavad toiminguüksused?

Jah, toiminguüksuste loendid on nii avalehel kui ka toiminguüksuste lehel samad. Kuid saate neid loendeid hõlpsalt muuta, et kuvada erinevad tegevusüksused, kasutades filtrifunktsiooni (Lõpetatud jne). Need kaks loendit on üksteisest sõltumatud, kuid mõlemal on juurdepääs kõigile teie tegevusüksustele  

10. Kas koosolekute kokkuvõtteid saab pärast esitamist redigeerida?

Ei, kui kokkuvõte on esitatud  ja kokku lepitud ning PDF on loodud, ei saa seda muuta ega kustutada  - see on auditeerimise eesmärgil muutumatu kirje  

Korduma kippuvad küsimused

bottom of page